Astep Model 2065 Hanglamp

By Gino Sarfatti

Omschrijving

De Astep Model 2065 Hanglamp is een ontwerp van Gino Sarfatti. De lamp is al ontworpen in 1950 maar dit is zeker niet te zien aan het uiterlijk. Sarfatti heeft een tijdloze lamp gecreëerd die nog jarenlang mooi zal blijven. In de jaren 50 was glas een populair materiaal in de verlichtingsbranche. Op zoek naar iets vernieuwends stuitte Sarfetti op polymeerplastic. Een materiaal dat sterker en lichter is dan glas. Het experimenteren met dit materiaal leidde uiteindelijk tot de Model 2065 Hanglamp. De lamp is wat betreft materialen in een modern jasje gestoken maar het uiterlijk is hetzelfde gebleven. Met zijn minimalistische uiterlijk is de lamp perfect voor ieder eigentijds interieur. U kunt kiezen voor één variant of hang er meerdere samen als eyecatcher.

De diffusor bestaat uit samengevoegde schotels gemaakt van opaline methacrylaat bevestigd aan een aluminium buis waaraan de lamp wordt opgehangen. In totaal heeft u de keuze uit drie varianten. Bij één van de varianten is de bovenste schotel afgewerkt met een zwarte coating. Hierdoor komt er alleen licht door de onderste schotel heen.

Astep Model 2065 Hanglamp

✓ Naar origineel design uit 1950
✓ Tijdloos design
✓ Materiaal: opaline methacrylaat, aluminium
✓ Keuze uit drie varianten

Vragen over de Model 2065 Hanglamp van Astep?

Neem gerust contact met ons op wanneer u meer informatie wenst over de Astep Model 2065 Hanglamp.

Wist u dat wij nu ook op geselecteerde artikelen Same Day Delivery en avondlevering aanbieden? Zo kunt u nog sneller genieten van uw aankoop.

Lees meer over de bezorgmethodes

Kenmerken
Materiaal Kunststof
Designer Gino Sarfatti
Garantie 2 jaar
Merk Astep
Hoogte 54,6 cm.
Diameter 53,8 cm.
Dimbaar Ja, via externe dimmer
Lichtbron inbegrepen Ja
IP Waarde IP20
Opties Dimbaar, LED
Kabel Lengte 400 cm.
Soort lichtbron 5x E14 LED 4,5W
Lumen 470
Kelvin 2700
Bijlagen Model-2065-Instructies

Model 2065 Hanglamp

Witte Diffusor - Zwarte Kabel

Levertijd: 3 - 4 weken
€ 1.113

Model 2065 Hanglamp

Witte Diffusor - Witte Kabel

Levertijd: 3 - 4 weken
€ 1.113

Model 2065 Hanglamp

Zwart/Wit Diffusor - Zwarte Kabel

Levertijd: 3 - 4 weken
€ 1.234
Meer van dit merk
Meer van deze designer

Klantbeoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen geschreven voor dit product.

Schrijf zelf een beoordeling

Kwaliteit