NEMO Projecteur 365 Hanglamp

By Le Corbusier

Omschrijving

De Nemo Projecteur 365 Hanglamp is een ontwerp van Le Corbusier. In 2012 werd een ontwerp van Le Corbusier uit 1954 uitgebracht door Nemo in samenwerking met de Le Corbusier Foundation. De Vloerlamp, om precies te zijn, was ooit ontworpen voor de High Court van Chandigarh in India, maar kwam helaas nooit tot uitvoering. Nemo heeft het oorspronkelijke ontwerp niet alleen eer aan gedaan, maar deze tevens uitgebreid tot een grotere serie, waaronder zich ook deze hanglamp bevindt. Hij is gemaakt van aluminium en geverfd in een van de kleuren Night Blue, White Sand of Moka. Kleine metalen onderdelen zijn uitgevoerd in zwart chroom. De glazen diffuser met curve is in het midden gezandstraald. Dit maakt het glas matter en zorgt voor een zachte lichtverspreiding. Het armatuur is geschikt voor zowel LED, spaarlampen als halogeenlichtbronnen. Bovendien is hij, wanneer u een dimbare lichtbron gebruikt, ook te dimmen.

De lamp heeft een E27 fitting en een maximaal vermogen van 150 Watt. Projecteur 365 hangt aan een kabel van 300 centimeter en heeft een plafondkapje in dezelfde kleur als de lamp. De lamp zelf is 38 centimeter hoog en heeft een diameter van 37 centimeter. Het plafondkapje heeft een diameter van 18 centimeter.

Let op: lichtbron is niet inbegrepen.

De Projecteur 365 Hanglamp behoort tot de collectie van Nemo en is een ontwerp van Le Corbusier. Deze Franse grootheid zult u zeker kennen als architect en stedenbouwkundige. Door sommige wordt hij de ‘architect van de 20e eeuw’ genoemd, maar er zijn ook genoeg mensen die kritiek hebben op zijn sobere stedenbouw. In zijn werk maakte hij gebruik van rationele structuren, eenvoudige materialen en standaardisering. Zo had hij een duidelijke voorliefde voor beton, een vaststaand materiaal dat niet natuurlijk en dus onveranderlijk is. Van 1952 tot 1959 was hij verantwoordelijk voor verschillende gebouwen in Chandigarh, India, waarvoor hij ook de Projecteur ontwierp.

Nemo Projecteur 365


✓ Herziene uitgave naar design uit 1954
✓ Lichtbron: 1 x E27 max. 150W (exclusief)
✓ Geschikt voor zowel Halogeen als LED
✓ Materiaal: aluminium, glas, metaal
✓ Afmeting: b. 33 x h. 38 cm.
✓ Designer: Le Corbusier

Vragen over de Projecteur 365 Hanglamp van Nemo?


Neem gerust contact met ons op wanneer u meer informatie wenst over de Nemo Projecteur 365 Hanglamp.
Wist u dat wij nu ook op geselecteerde artikelen avondlevering aanbieden? Zo kunt u nog sneller genieten van uw aankoop.

Lees meer over de bezorgmethodes
Kenmerken
Materiaal Metaal
Designer Le Corbusier
Jaartal 1954
Garantie 2 jaar
Merk NEMO
Hoogte 38 cm.
Diameter 37 cm.
Dimbaar Ja, via externe dimmer
Lichtbron inbegrepen Niet inbegrepen
IP Waarde IP30
Opties Dimbaar
Kabel Lengte 300 cm.
Soort lichtbron 1 x E27 max. 150W (exclusief)

Projecteur 365 Hanglamp

Night Blue

Levertijd: 4 - 5 weken

Normale prijs: € 853

Special Price € 767,70

Projecteur 365 Hanglamp

White Sand

Levertijd: 4 - 5 weken

Normale prijs: € 853

Special Price € 767,70

Projecteur 365 Hanglamp

Moka

Levertijd: 4 - 5 weken

Normale prijs: € 907

Special Price € 816,30

Bestel direct mee

Draai LED Dimmer

Busch-Jaeger 6523U-102 Exclusief Draaiknop

Nog 5 op voorraad

€ 69,95
Product familie
Meer van dit merk
Meer van deze designer

Klantbeoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen geschreven voor dit product.

Schrijf zelf een beoordeling

Kwaliteit