Vitra Lockheed Lounge Miniatuur

By Marc Newson

Omschrijving

De Miniatures Collection van Vitra brengt de belangrijkste ontwerpen uit de moderne meubelgeschiedenis in miniatuurformaat. Deze miniaturen zijn uitgevoerd in de originele constructie, materialen en kleuren en zijn bij uitstek geschikt als didactisch materiaal voor universiteiten, designacademies en architecten. Hoewel ze soms ook alleen dienen als geliefde verzamelobjecten.

De miniatuur Lockheed Lounge is vervaardigd naar een schaalverhouding van 1:6.

De Lockheed Lounge werd in 1986 ontworpen door Marc Newson, vlak nadat hij school had verlaten. En hoewel hij nog maar net was afgestudeerd maakte hij met het ontwerp van de Lockheed Lounge naam als ontwerper. De Lockheed Lounge werd tentoongesteld in een galerie in Sydney waarna er foto's van dit ontwerp verschenen in tijdschriften over de hele wereld, het was een regelrechte doorbraak! De identieke miniatuur van de Lockheed Lounge is natuurlijk even fascinerend.
Wist u dat wij nu ook op geselecteerde artikelen avondlevering aanbieden? Zo kunt u nog sneller genieten van uw aankoop.

Lees meer over de bezorgmethodes
Kenmerken
EAN Code 4055737011955
Productnr. 20255601
Materiaal Metaal
Designer Marc Newson
Garantie 2 jaar
Merk Vitra
Diepte / Lengte 27.5
Breedte 10.5
Hoogte 14.7

Lockheed Lounge Miniatuur

Levertijd: 5 - 6 weken
€ 1.215

Klantbeoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen geschreven voor dit product.

Schrijf zelf een beoordeling

Kwaliteit